top of page

Zmaksymalizuj wydajność dzięki magazynowi energii

Systemy magazynowania energii stworzone z myślą o szczególnych potrzebach energetycznych

sky_container

Wykorzystuj magazynowaną energię w swojej firmie

Naszym priorytetem jest dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań z zakresu magazynowania energii, spełniających indywidualne potrzeby naszych klientów. Innowacyjność, zrównoważony rozwój, jakość, koncentracja na kliencie, współpraca, transparentność działań i nieustanne doskonalenie to wartości, które wyznaczają nam kierunek. Przesuwamy granice technologii magazynowania energii, kładziemy nacisk na wysoką jakość usług, współpracujemy z partnerami, dbamy o uczciwość oraz przejrzystość naszych działań i nieustannie ulepszamy nasze procesy oraz usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zmienne obciążenie

Magazynowanie energii w porach małego zapotrzebowania, a następnie wykorzystywanie jej w godzinach szczytu pozwala obniżyć koszty i zwiększyć samowystarczalność energetyczną.

Awaryjne zasilanie

Zmagazynowana energia może stanowić dodatkowe źródło zasilania na czas awarii prądu lub problemów z siecią, zapewniając ciągłość działalności.

Integracja z systemami OZE

Nadwyżka wytwarzana przez systemy energii odnawialnej w ciągu dnia może być wykorzystywana wtedy, gdy brakuje światła słonecznego lub wiatru.

Optymalizacja godzin poboru

Optymalne zużycie energii w okresach dużego i małego zapotrzebowania pozwala obniżyć koszty energii.

Zarządzanie stawkami

Przesunięcie poboru energii z godzin szczytu na tańsze pory dnia pozwala umiejętnie oszczędzać na zmiennych stawkach dobowych.

Mikrosieci

Integracja z mikrosieciami zapewnia odporność i bezpieczeństwo energetyczne w oddalonych lokalizacjach lub obiektach o krytycznym znaczeniu.

Optymalne rozwiązanie

Spersonalizowane systemy BESS dla wymagających zastosowań magazynowania energii

blue_background
grean_background

MAGAZYNOWANIE

Akumulatorowe systemy magazynowania energii (BESS) nie tylko pozwalają obniżyć rachunki za prąd, ale również zapewniają źródło zasilania podczas awarii sieci, poszerzają możliwości wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych, oferują usługi dla sieci i przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla.

INWESTYCJA

Inwestycja w akumulatorowy system magazynowania energii na skalę użytkową może być źródłem stabilnych, długotrwałych dochodów, a jednocześnie przyczynić się do wzrostu wykorzystania energii odnawialnej i tym samym redukcji emisji dwutlenku węgla.

light_blue_background

BATTERY AS A SERVICE

Usługa Battery as a Service (BaaS) to abonamentowy model współpracy, w którym klienci nieposiadający własnego systemu magazynowania energii może go wydzierżawić. Pozwala to czerpać korzyści z magazynowania energii bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów początkowych i bieżących wydatków związanych z utrzymaniem systemu.

Nasza oferta

Innowacyjne rozwiązania dla maksymalizacji wydajności energetycznej

Zajrzyj do naszych blogów

 
bottom of page