top of page

Wykorzystaj Moc Wiatru: Zasilając swój dom oraz firmę

Odkryj moc wiatru z naszymi przydomowymi elektrowniami wiatrowymi. Od małych wiatraków do średnich turbin wiatrowych, nasze rozwiązania są stworzone z myślą o Twoim domu i firmie. Wkrocz w erę zrównoważonej energii. Twoja zielona transformacja zaczyna się z nami!

Vertical Wind Turbine ECOROTE 300

Pionowa Turbina wiatrowa

Turbina wiatrowa ECOROTE 300 oferuje kompaktowe, ale potężne rozwiązanie w zakresie odnawialnej energii o mocy 300W.  Dzięki wysokości 1,2 m i średnicy wirnika wynoszącej 1 m zaczyna generować energię już przy prędkości wiatru wynoszącej 2 m/s. Zbudowana z trwałej aluminiowej konstrukcji przetestowanej w ekstremalnych warunkach, także jest  wyposażona w hamulec elektromagnetyczny, który zapewnia bezpieczeństwo i wydajność. Jej niski poziom hałasu (<46dB) oraz szeroki zakres temperatur pracy (-40°C do 70°C) sprawiają, że jest wszechstronna w różnych zastosowaniach. W pełni zgodna z normami CE, IEC 61400-2 i 61400-11, turbina ECOROTE 300 to niezawodny wybór dla potrzeb zrównoważonej energii.

800 kWh

2m/s

48 kg

1.2

2 Lata

Roczna produkcja

Minimalna prędkość wiatru

Waga

Wysokość

Gwarancja

Pozioma Turbina Wiatrowa

Falcon FNSW-1kW to pozioma turbina wiatrowa napędzana trójfazowym generatorem magnetycznym. Model ten, produkowany przez wiodącą fabrykę turbin wiatrowych z ponad 15-letnim doświadczeniem, jest znany z zaawansowanej technologii i jakości. Dzięki wirnikowi o średnicy 3,2 m i trzem łopatkom oferuje moc nominalną 1000 W, a maksymalną 1530 W. Działa efektywnie przy prędkościach wiatru od 3 do 25 m/s, jest w stanie wytrzymać prędkość  do 50 m/s i zapewnia średnią roczną produkcję na poziomie 2450 kWh (przy 5 m/s). Solidnie zbudowana, waży 65 kg i działa w zakresie temperatur od -40°C do +60°C.

2450 kWh

2.5 m/s

65 kg

3.2

2 Lata

Roczna produkcja

Minimalna prędkość wiatru

Waga

Średnica

Gwarancja

  • Odkryj szeroką gamę turbin wiatrowych, każda dostosowana do różnych potrzeb i preferencji, gwarantując, że znajdziesz idealne rozwiązanie dla swoich wymagań.

  • Ciesz się płynnym i efektywnym procesem dostawy. Po dokonaniu wyboru gwarantujemy, że Twoja turbina dotrze do Ciebie szybko i w nienaruszonym stanie.

  • Nasz zespół profesjonalistów doskonale radzi sobie z instalacją wybranej przez Ciebie turbiny, upewniając się, że jest ona skonfigurowana pod kątem optymalnej wydajności, trwałości i bezpieczeństwa.

  • Od momentu wyboru modelu, przez jego instalację, aż po dalsze etapy, Sun Valley Energy towarzyszy Ci na każdym kroku, oferując Ci sprawną realizację i spokój ducha za inwestycję.

Bezproblemowy wybór i Kompleksowa instalacja 

Wybór odpowiedniej turbiny wiatrowej nie powinien być trudnym zadaniem. W Sun Valley Energy zoptymalizowaliśmy dla Ciebie cały proces. Powyżej prezentujemy najlepsze rozwiązania sprawdzające się niemal każdej lokalizacji. Po dokonaniu wyboru pomożemy Ci w każdym następnym etapie: przez niezbędne formalności po dostawę i montaż. Nasze indywidualne podejście do każdego projektu jest gwarancją skutecznej pracy Twojego wiatraka.

Instalacja bez konieczności uzyskiwania pozwolenia Elastyczne opcje finansowania

Zastanawiasz się nad własną elektrownią wiatrową? Dzięki nowym udogodnieniom regulacyjnym realizacja takiego projektu stała się znacznie prostsza! Nasz zespół w Sun Valley Energy jest gotowy udzielić Ci wsparcia na każdym kroku – od dostarczenia szczegółowych informacji po pomoc w uzyskaniu zewnętrznego finansowania.
Skontaktuj się z nami, aby odkryć możliwości i rozpocząć swoją przygodę z mikroinstalacjami wiatrowymi już dziś!

Przeglądaj wzorce wiatru i  poznaj różne typy przydomowych wiatraków elektrycznych

Poznaj charakterystykę wietrzności dla Twojego miejsca zamieszkania lub lokalizacji Twojego przedsiębiorstwa — dzięki interaktywnej mapie możesz sprawdzić aktualne parametry wiatru, takie jak  prędkość i jego kierunek. A jeśli zastanawiasz się, która z turbin: pozioma czy pionowa, jest odpowiedniejsza dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Posiadamy szczegółowy przewodnik, który wyjaśnia różnice między nimi, pomagając Ci podjąć świadomą decyzję.

Zajrzyj do naszych blogów

 
bottom of page